CBA w domu Karnowskich | Jacek Karnowski - Prezydent Miasta Sopotu

CBA w domu Karnowskich

CBA w domu Karnowskich

CBA szukało wczoraj w domu Jacka Karnowskiego faktury za remont samochodu sprzed dwóch lat wystawioną na kwotę blisko 3 tysiące złotych. Żona Prezydenta została w piątek – 3 kwietnia – wezwana do Prokuratury Krajowej w Sopocie, gdzie odmówiła składania zeznań. Wtedy przedstawiono jej nakaz rewizji i w towarzystwie funkcjonariuszy CBA pojechała do domu. CBA weszło do mieszkania, domagając się wydania oryginału faktury sprzed dwóch lat za remont samochodu Jacka Karnowskiego. Śledczy argumentowali to podejrzeniem, że kopia, którą dysponuje prokuratura, a którą dostarczył osobiście Prezydent, została podrobiona.


Komentarz Jacka Karnowskiego:


Akcja CBA to kolejny etap grillowania i kolejna restrykcja wobec mojej rodziny. W lutym funkcjonariusze po raz pierwszy próbowali przeszukać nasz dom. Złożyliśmy na to skargę, która ma być rozpatrywana w najbliższy poniedziałek (6 kwietnia). Czy to przypadek, że tuż przed rozprawą znowu atakują moją rodzinę?
Apeluję do premiera, żeby zapomniał, że byliśmy kolegami i niech prokurator generalny obejmie nadzór nad tym śledztwem, to już przekracza granice. Skończmy tą farsę!!!

Podziel się
Opinią

Wypełnij poniżej formularz kontaktowyZgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.