Michał Woźniak Kierownik Katedry Chemii Medycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Przewodniczący Koła PO w Sopocie – Jacek Karnowski – Prezydent Miasta Sopotu

Michał Woźniak Kierownik Katedry Chemii Medycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Przewodniczący Koła PO w Sopocie

Michał Woźniak Kierownik Katedry Chemii Medycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Przewodniczący Koła PO w Sopocie

31 sierpnia mija 30- ta rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych. Rocznica ta skłania nas do refleksji nad realizacją postulatów pamiętnego Sierpnia i wniosków, wypływających z ich dotychczasowej realizacji. Co nam się udało w ciągu tych 30 – u lat? Na pewno udała nam się samorządność na szczeblu lokalnym, wolna od partyjniackich przepychanek w imię dobra dla wspólnoty lokalnej, której klasycznym przykładem stała się sopocka samorządność pod Pana kierunkiem. Jestem dumny z faktu, że, będąc mieszkańcem Sopotu mogę obserwować realizację moich marzeń: realizację inwestycji na miarę europejską – budowę Centrum Haffnera, Hali Widowiskowo-Sportowej na granicy Gdańska i Sopotu, licznych programów zdrowotnych dla mieszkańców naszego miasta jak np. Sopcard, utworzenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, umożliwienie sopockiej młodzieży korzystania ze szkoleń w zakresie żeglarstwa, które, dzięki Pańskiemu podejściu, przestało być sportem dla wybranych, budowę boisk szkolnych i hal sportowych oraz Domu Seniora dla najstarszych mieszkańców.

Jest Pan, Panie Prezydencie człowiekiem niezależnym, co daje Panu komfort podejmowania trudnych i niezależnych decyzji, za które nie boi się Pan ponosić pełnej odpowiedzialności. W pełni zasługuje Pan na poparcie w nadchodzących wyborach na reelekcję.

Z wyrazami szacunku

Podziel się
Opinią

Wypełnij poniżej formularz kontaktowyZgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.